در چهارمین روز از دهه فجر؛

چند طرح عمرانی در بخش اوز لارستان افتتاح شد

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۸
Share/Save/Bookmark
 
چند طرح عمرانی در بخش اوز لارستان افتتاح شد
 


  با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، چند طرح عمرانی با اعتباری افزون بر 4 میلیارد و 200 میلیون تومان در بخش اوز لارستان افتتاح و به بهره برداری شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در چهارمین روز از دهه فجر، چند طرح ورزشی،تولیدی و درمانی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، مسعود راسخی معاون سیاسی فرمانداری، محمد حسین آتش فراز بخشدار، شهردار واعضاء شورای اسلامی شهراوز،ائمه جمعه و جماعات، تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان و قشرهای مختلف مردم ، با اعتباری افزون بر 4 میلیارد و 200 میلیون تومان در بخش اوز لارستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
این طرح ها شامل افتتاح شرکت کارتن سازی مادر در شهر اوز در زمینی به مساحت 700 متر مربع با زیربنای 500 متر مربع با اعتباری بالغ بر 800 میلیون تومان و اشتغال زایی برای 10 نفر، سالن ورزشی فردوس شهرک توحید در زمینی به مساحت 4000 متر مربع با زیربنای 1320 متر مربع با ظرفیت 700 نفر با اعتبار یک میلیارد و 430 میلیون تومان توسط خیرین محلی و خانه بهداشت روستای قلات با زیربنای 100 متر مربع با مبلغی بالغ بر 150 میلیون تومان بود.
زمین چمن ورزشی قلات در زمینی به مساحت 2200 متر مربع با اعتباری افزون بر 170 میلیون تومان توسط خیر محلی، خانه بهداشت روستای گلار با زیربنای 100 متر مربع با اعتباری بالغ بر 150 میلیون تومان ، افزایش قدرت و احداث 5 دستگاه ترانس رفع افت ولتاژ برق در 5 روستای این منطقه و روشنایی معابر شهر اوز با اعتبار 571 میلیون تومان  و پروژه های مخابراتی با اعتباری بالغ بر 350 میلیون تومان  نیز از دیگر طرح های افتتاح شده این بخش به شمار می روند.
در ادامه همچنین سامانه دیجیتال ایستگاه تلویزیونی روستای کوره نیز به بهره برداری رسید.
 برای ایجاد وراه اندازی این سامانه بالغ بر600 میلیون تومان هزینه شده است.
  باراه اندازی سامانه تلویزیونی دیجیتال در کوره، مردم این منطقه و روستاهای اطراف، از این پس 20 شبکه تلویزیونی و16 شبکه رادیویی را با کیفیت بسیارخوب دریافت می کنند.
فرماندار ویژه لارستان در این مراسم با بیان اینکه رسانه بيشترين تاثير گذاري را بر افکار مردم دارد ؛افزود: گسترش پوشش سامانه دیجیتال بهترین روش برای مقابله با هجمه رسانه ای ماهواره های دشمن است.
حسنی راه اندازی سامانه دیجیتال تلویزیونی در منطقه ی کوره را اقدامی ارزشمندتوصیف کرد و این مهم را  حاصل تلاش وتوجه مسئولین شهرستان، نماینده مردم و رسانه ملی به مردم منطقه در راه اندازی شبکه های متنوع رادیویی وتلویزیونی دانست.
 
 
 
 
 
 
 
کد مطلب: 5485