با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛

چند طرح عمرانی در بخش بنارویه لارستان افتتاح و یا کلنگ زنی شد

 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۷
Share/Save/Bookmark
 
چند طرح عمرانی در بخش بنارویه لارستان افتتاح و یا کلنگ زنی شد
 


  با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، چند طرح عمرانی و زیربنایی با اعتباری افزون بر 2 میلیارد و 400 میلیون تومان در بخش بنارویه لارستان افتتاح و یا ساخت آنها آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ بمناسبت دهه فجر، چند طرح عمرانی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، سجاد قنبری بخشدار، امام جمعه ، شهردار واعضاء شورای اسلامی شهربنارویه،تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان و قشرهای مختلف مردم ، با اعتباری افزون بر 2 میلیارد و 400 میلیون تومان در بخش بنارویه افتتاح و یا ساخت آنها آغاز شد.
این طرح ها شامل افتتاح دفتر امور صنفی، خانه هلال بنارویه و پروژه های شهرداری همچون کوچه شهید جهان‌آرا و بلوار شهیدان محمدی و اجرای کانیوا و بیس ریزی 31 معبر شهر بنارویه  با اعتباری بالغ بر 400 میلیون تومان و پروژه های مخابراتی بود.
در ادامه مسئولین  همچنین کلنگ ساخت دانشسرای علوم و قران و حدیث بیت الاحزان بنارویه را به زمین زدند. 
این مجتمع قرار است در زمینی به مساحت 28 هزار متر مربع ، با  زیربنای 2000 متر مربع و  با  هزینه ای بالغ بر  یک میلیارد تومان توسط آقای حاج نوراله ابراهیمی ساخته شود.
سپس با حضور مسئولین ساخت مرکز مدیریت بحران شهرداری بنارویه هم آغاز شد.
این مرکز هم در زمینی به مساحت 1800 متر مربع با زیربنای 300 متر مربع با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان ساخته می شود.
یاداور می شود که فرماندار ویژه لارستان با حضور در یکی از مدارس دخترانه متوسطه اول شهر بنارویه همزمان با سراسر کشور زنگ انقلاب را به صدا در آورد.
 
 
 
 
 
 
کد مطلب: 5484