فرماندار ویژه لارستان

رفع مشکلات پیش روی پردیس دانشکده علوم پزشکی لارستان در اولویت باشد

 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۳
Share/Save/Bookmark
 
رفع مشکلات پیش روی پردیس دانشکده علوم پزشکی لارستان در اولویت باشد
 

  با پرهیز از سیاسی کاری به‌ویژه در عرصه سلامت، از تعارض و اختلاف جلوگیری شود
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت :رفع مشکلات پیش روی پردیس دانشکده علوم پزشکی لارستان بایستی در اولویت باشد.
 به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان در سخنانی افزود: رئیس جدید می بایست تداوم دهنده ی اقدامات گستردة دانشکده علوم پزشکی در کنار فعالیت های  مکملی که دارد، باشد، تا شاهد برجستگی فعالیت های بهداشتی و درمانی شهرستان و ارتقاء سطح سلامت افراد جامعه باشیم.
  وی فعالیت های گسترده دانشکده علوم پزشکی را نتیجه یک کار تیمی و مجموعة مدیریتی دانست و در خصوص ویژگی های بارز دکتر کریمی رئیس جدید دانشکده علوم پزشکی لارستان هم گفت: دکتر کریمی با توجه به گزارش هایی که از مرکز پیوند استان و هیئت علمی دانشگاه شیراز دریافت نمودیم، فردی پیگیر، دلسوز و فعال در عرصه مدیریتی می باشد.
 فرماندار ویژه لارستان خطاب به رییس جدید دانشکده علوم پزشکی لارستان گفت: شهرستان لارستان ما یک سری فعالیت های ارزشمندی دارد و آن حضور خیرین بزرگواری است که در شهرستان داریم و وجود این خیرین برای منطقه یک نعمت هستند و این  موضوع باعث می شود که کار مدیران شهرستان نسبت به شهرستان های دیگر دو چندان شود.
  حسنی با تاکید بر اینکه  نام و آوازة خیرین لارستانی زینت بخش همه مجالس و محافل در همه جای ایران و حتی خارج از کشور است؛ تاکید کرد: وجود خیرین در این منطقه بسیار ارزشمند است و این مهم یکی از انگیزه‌های تلاش بیشتر مسئولان می باشد.
 فرماندار ویژه لارستان با تأکید بر هدایت، پیگیری و فراهم‌سازی بستر مناسب در استفاده از پتانسیل خیرین توسط مسئولان، گفت: باید پیگیری و رفع مشکلات و محدودیت‌ها درزمینهٔ احداث پردیس دانشکده علوم پزشکی لارستان در اولویت باشد.
   وی با اعلام آمادگی مجموعه فرمانداری ویژه لارستان برای رفع موانع موجود در مسیر ساخت دانشگاه علوم پزشکی در مدت‌زمان محدود و در اسرع وقت از طریق استان و وزارت بهداشت، تصریح کرد: امید می‌رود باهم افزایی و استفاده از توان افراد مختلف مشکلات پیش روی احداث پردیس علوم پزشکی لارستان را از میان برداشت، تا نوید خوبی به مردم عزیز لارستان بدهیم و این میسر نخواهد شد مگر اینکه ما بتوانیم در کنار هم قرار بگیریم و از توان تک تک افراد توانمند که در مجموعه دانشکده علوم پزشکی و در مجموعه شهرستان حضور دارند؛ استفاده نماییم.
 نماینده عالی دولت در لارستان خاطر نشان کرد: در حوزه مدیریتی اگر از انگیزه های درونی افراد استفاده کنیم، قطعا نتایج خوبی حاصل خواهد شد و در این خصوص از توانمندی و پتانسیل افرادی که در مجموعه دانشکده علوم پزشکی لارستان حضور دارند، استفاده شود وتا می توانیم با تکامل و همراهی هم حتی اختلافات فکری را در یک مسیر تعاملی هدایت کنیم، تا نفعش برای مردم باشد.
 معاون استاندار فارس با تأکید بر استفاده از انگیزه‌ها و پتانسیل نیروهای مختلف، خاطرنشان کرد: باید با پرهیز از سیاسی کاری به‌ویژه در عرصه سلامت، از تعارض و اختلاف جلوگیری کرد تا دانشکده علوم پزشکی لارستان به رشد و توسعه برسد.
 حسنی در پایان سخنانش از خدمات دکتر عاطفه رئوفی رئیس پیشین دانشکده تقدیر و تشکر کرد و برای دکتر محمدحسین کریمی رئیس جدید آرزوی موفقیت کرد.
  پیش از این نیز دکتر بهادر رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، حضرت حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه لارستان، دکتر جعفرپور رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی،منصور محتاجی رییس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت لارستان، دکتر عاطفه رئوفی رئیس پیشین دانشکده علوم پزشکی و رئیس جدید مراکز درمانی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در امارات متحده عربی و دکتر محمدحسین کریمی رئیس جدید دانشکده علوم پزشکی لارستان هم به ایراد سخن پرداختند.
  در این مراسم همچنین دکتر بلوچی مشاور اجرایی مدیرعامل انتقال خون و دبیر مجمع خیرین انتقال خون کشور و جمعی از  خیرین، معتمدین، دانشجویان، مسئولان ادارات و پزشکان حضور داشتند.
 گفتنی است دکتر کریمی  متولد 1351 و عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز می باشد و بیش از این مدیر کل انتقال خون استان فارس بوده است. 
 در پایان  با لوح سپاس و هدایایی از دکتر عاطفه رئوفی تجلیل و حکم انتصاب دکتر کریمی بعنوان سرپرست جدید دانشکده علوم پزشکی لارستان به وی اعطاء شد.
 
 
کد مطلب: 5406